Popis typického problému

Nedosahují Vaše business procesy strategických ukazatelů?

Potřebujete optimalizovat průběh celého procesu a nevíte jak na to?

Chtěli byste mít transparentní řízení business procesů?

Popis nástroje

V době kdy velmi záleží na tom, aby procesy byly co nejvíce stabilní od nejnižších technických vrstev až po kvalitu a konzistenci dat, je nutné, abychom se zaměřili na celkovou optimalizaci. Za tímto účelem byla vytvořena metodika Business Process Improvement, která dokáže v několika jasných krocích zlepšit celkovou transparentnost, redukovat náklady, zlepšit zákaznickou spokojenost a především stále dokola neřešit stejné problémy.

Značnou přidanou hodnotou této metodiky je její aplikovatelnost na rozdílné typy businesss procesů. Díky vzájemné vazbě na monitoring business procesů a jejich analytiku jsme tak schopni kontrolovat nebo získávat podklady pro další rozvoj a stále blíže a rychleji směřovat k požadovanému výsledku.

Přínosy nástroje

Dokáže pomoci se snížením celkových nákladů.

Standardizovaná metodika.

Vhodné pro postupnou optimalizaci procesů.

Pro koho je to vhodné

Tento nástroj je vhodný jak pro business analytiky, klíčové uživatele, tak pro odpovědné manažery. Každé skupině uživatelů poskytuje potřebná data pro tvorbu konkrétních a věcných rozhodnutí. Management ocení především kontrolní diagramy pro sledování naplnění cílů, kdežto konkrétním specialistům nabídne detailní diagramy sledovaného problému.